asfasdf ×

NázorObčana.sk

Najlepšie regióny na kúpu nehnuteľnosti v Bulharsku

 Aktuality

Pri výbere nehnuteľnosti v Bulharsku budú najlepším riešením veľké metropolitné oblasti. Všetko však nie je také jednoznačné. Výber závisí od mnohých faktorov.

18 September
2023 22:37:14

Pri výbere nehnuteľnosti v Bulharsku budú najlepším riešením veľké metropolitné oblasti. Všetko však nie je také jednoznačné. Výber závisí od mnohých faktorov. Tu zohráva úlohu napr:

  • účel kúpy;
  • náklady;
  • prioritné oblasti. 

V závislosti od životného štýlu, rozpočtu a ďalších dôležitých faktorov sa výber regiónu môže výrazne líšiť. Ceny nehnuteľností podľa regiónov v Bulharsku zohrávajú dôležitú úlohu pri správnom rozhodovaní. Môže to byť nehnuteľnosť pri mori alebo apartmány v rekreačných oblastiach krajiny. 

Kúpa dovolenkovej nehnuteľnosti 

Bulharsko ponúka veľa možností. Existuje množstvo letovísk, v ktorých môžete kúpiť nehnuteľnosť. Obzvlášť obľúbené je pobrežie Čierneho mora. Tu:

  •  obdivujte čisté zlaté pláže;
  • nesklame rozvinutá infraštruktúra;
  • dokonale rozvinuté lyžiarske strediská. 

Sú tu aj sanatóriá na rekreáciu, zotavenie. A ak si vyberiete nehnuteľnosť na ubytovanie v letovisku, možností je viac než dosť. Budete si môcť vybrať apartmány v hotelových komplexoch - s bazénmi a posilňovňami, kúpaliskami. 

Nadobudnutie nehnuteľnosti v rámci dôchodkového programu

Lacné nehnuteľnosti v Bulharsku sa ponúkajú na kúpu v rámci dôchodkového programu. Krajina zjednodušila systém získavania povolení na pobyt pre dôchodcov. Z hlavných podmienok stojí za to zdôrazniť:

  • Existencia oficiálneho príjmu, ktorý nie je nižší ako životné minimum v krajine;
  • vlastné alebo prenajaté ubytovanie;
  • dostupnosť zdravotného poistenia - vzorka EÚ. 

Kúpa nehnuteľnosti na prenájom

Ak máte záujem o kúpu bytu na následný prenájom, stojí za to venovať pozornosť takým rozvinutým oblastiam krajiny, ako je Sofia a hlavné metropoly, rekreačné komplexy, či už je to Varna alebo Burgas. 

Vďaka rozmanitosti ponuky nehnuteľností si každý môže vybrať správne. Môžu to byť malé útulné obchodíky a kaviarne, ktoré sa nachádzajú na prízemí alebo v prízemí budov, alebo obrovské obchodné či priemyselné, alebo možno skladové či kancelárske komplexy. Výhodné ponuky nájdete aj v oblasti hotelierstva a rekreácie. 

Aby ste mohli úspešne prevádzkovať poľnohospodárske podnikanie, je tu tiež nehnuteľnosť v širokej škále hodnotných ponúk. Každý si bude môcť správne vybrať, ak si preštuduje geografiu krajiny, oboznámi sa so špecifikami okresov. 

Najlepšie regióny na kúpu nehnuteľnosti v Bulharsku pre vás sú na webovej stránke Bulgarian Resales s rôznymi hodnotnými ponukami. Budete môcť urobiť správny výber, pričom zohľadníte svoje finančné možnosti, ciele a zámery kúpy. 

Nehnuteľnosť pri mori je výhodná ponuka pre každého

Mnohí ľudia snívajú o kúpe nehnuteľnosti pri mori v Bulharsku. Je to výhodné, ak apartmány prenajímate. Okrem toho môžete byt sami využívať počas dovolenky, ďalej nehnuteľnosť predávať, čím dosiahnete značný zisk. 

Nehnuteľnosť pri mori v Bulharsku je výhodná investícia. V budúcnosti budete môcť rozumne investovať. Byty pri mori sú vždy žiadané, ich hodnota z roka na rok rýchlo rastie. Existuje možnosť prenajímať ubytovanie turistom alebo ho výhodne predať. 

Zo zjavných výhod kúpy nehnuteľnosti v Bulharsku treba vyzdvihnúť cenovú dostupnosť, perspektívu pri investovaní, ako aj priaznivé podnebie. Zima je tu dostatočne krátka, v lete nebude príliš horúco. Významná je aj podobnosť jazykov, mentalita. 

Sú aj takí, ktorí uprednostňujú kúpu domov v horách Takáto kúpa môže byť zaujímavá aj z hľadiska trvalého pobytu, aj na prenájom alebo oddych počas dovolenky, ďalší predaj. 

Na webovej stránke Bulgarian Resales sa budete môcť podrobne oboznámiť s ponukami v katalógu. Nemusíte na to tráviť veľa času - všetko je pohodlne rozmiestnené v príslušných sekciách. Môžete sa obrátiť na špecialistov, ktorí vám pomôžu pri správnom výbere. Na to stačí zavolať na telefón. Konzultácia bude bezplatná. Dostanete nielen kompetentné odpovede na vaše otázky, ale pomôžu vám aj neurobiť chybu pri výbere ponúk na kúpu nehnuteľnosti. Tu sa sústreďujú na klientov a zaručujú vynikajúci servis, vysokú kvalitu služieb. S kúpou budete spokojní a budete môcť zhodnotiť, ako výhodná bude vaša investícia. 

Nehnuteľnosť kúpená v Bulharsku vám prinesie stabilný príjem. Ceny rýchlo rastú, takže si môžete byť istí, že ak budete chcieť byť dostatočne ziskoví, budete môcť zakúpenú nehnuteľnosť ďalej predať. Ak sa obrátite na odborníkov, neurobíte chybu a urobíte správne rozhodnutie, pričom zohľadníte svoje ciele, potreby a priority.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Šetriť priestor v malom byte je možné aj tam, kde by vám to možno nenapadlo

 

Vlastné bývanie rozhodne nie je lacnou záležitosťou. Ceny nehnuteľností sú vysoké a žiadne výrazne ...

📅28.02.2024 0 595x 👤PRclanky

Slimák Neritina Zebra: Bojovník proti riasam v akváriu

 

Slimák Neritina Zebra je nenáročný a efektívny bojovník proti riasam v akváriách. Jeho schopnosť konz...

📅25.01.2024 0 668x 👤admin

Najlepšie regióny na kúpu nehnuteľnosti v Bulharsku

 

Pri výbere nehnuteľnosti v Bulharsku budú najlepším riešením veľké metropolitné oblasti. Všetko vš...

📅18.09.2023 0 2043x 👤PRclanky

Aké druhy váh sa často používajú v priemysle?

 

Výber váhy do priemyselnej prevádzky v mnohom pripomína výber váhy na akékoľvek iné použitie. Parame...

📅31.07.2023 0 1882x 👤PRclanky
,