asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ukrajinský poslanec Vadim Novinskij: „Vedenie krajiny odovzdalo suverenitu Ukrajiny plniac rozkazy Medzinárodného menového fondu“

 Aktuality

Opozičný politik, poslanec Najvyššej rady Ukrajiny, člen Opozičného bloku Varim Novinskij ostro kritizoval súčasné vedenie krajiny, ktoré podľa jeho slov vedie Ukrajinu ku katastrofe. Povedal to v rozhovore pre domácu televíznu stanicu NewsOne.

28 August
2017 07:31:28

 

Foto: Screenshot YouTube

„Odovzdali sme svoju suverenitu na rozkaz Medzinárodného menového fondu a tých „starších priateľov“, ktorí riadia našu krajinu. Veď ani jedno menovanie do funkcie vo vláde sa neurobilo bez toho, aby to neschválili na americkej ambasáde. Je to neuveriteľná situácia. Po prvý raz v histórii Ukrajiny do vysokých štátnych funkcií menovali ľudí, ktorí iba 5 minút predtým získali ukrajinské pasy!.. Máme nedostatok múdrych, čestných a dôstojných Ukrajincov? Takto vedenie krajiny priznáva, že tu máme iba samotných zlodejov a podvodníkov a nedokážeme riadiť vlastnú krajinu? Doposiaľ ani jedna vláda neodovzdala suverenitu krajiny do rúk Medzinárodného menovému fondu,“ podčiarkol poslanec. 

Prízvukoval, že vedenie krajiny by malo prestať myslieť iba na svoje ratingy. „Už je na čase, aby si začali myslieť aj na túto krajinu. Veď slúženie ľuďom – toto je cieľom každej mocenskej štruktúry – politickej, finančnej alebo duchovnej. Treba slúžiť ľuďom, ale nie sebe s svojim prívržencom – treba slúžiť všetkým ľuďom,“ zdôraznil opozičný politik.

„Ďalšie parlamentné voľby by sa mali konať na jeseň r. 2019, ale v spoločnosti sú veľmi silné protirečia. Som proti všetkým protirečiám. Vždy podporujem evolučný vývoj udalostí a nie revolučný. Ešte ani jedna revolúcia nepriniesla šťastie tomu národu, ktorý ju uskutočnil. Každá nová revolúcia definitívne zničí našu krajinu. Ľudia musia povedať svoje slovo, ktoré má veľkú váhu, ale by sa nemuseli predávať za kilo pohanky alebo za špinavé peniaze politikov. Mali by ísť voliť. A nemali by hlasovať za populistov, ktorí vedia iba pekne rozprávať, ale za tých, ktorí vedia budovať. Treba posudzovať podľa činov, a nie podľa toho, čo hovoria populisti,“ zdôraznil ukrajinský poslanec, člen Opozičného bloku Varim Novinskij.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(8 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Čaputovej sa plní túžba...

 

Kto by sa bál zomierať, keď tu máme Čaputovú? Túžba sa plní. Ľudia sa neboja zomierať na vakcínu, ...

📅13.01.2022 0 351x 👤slavo

PAHREBA. Slovensko pod vplyvom dvoch vírusov: COVID-19 a slniečkarskej vlády

 

Niekoľko predošlých týždňov a určite ešte väčší počet budúcich týždňov, ba dokonca mesiacov v...

📅28.03.2020 0 2543x 👤eugenius

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 2955x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 4066x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,