asfasdf ×

NázorObčana.sk

Pán Bordel vyzýva uskutočniť úplný bordel alebo ukrajinské tajné služby plánujú „očistiť“ Kyjev od po rusky hovoriacich ľudí

 Aktuality

Geniálni kyjevskí stratégovia zverejnili svoj ďalší svetový projekt: hlavné mesto Ukrajiny – Kyjev plánujú „očistiť“ od po rusky hovoriacich ľudí. Dôvod? Podľa expertov ukrajinských tajných služieb, sú to všetko zradcovia a diverzanti.

17 September
2017 21:14:23

 

Foto: Screenshot YouTube

Túto úlohu by mala plniť najkompetentnejšia organizácia – kontrarozviedka. O tomto návrhu v rozhovore pre ukrajinskú televíznu stanicu UkrLife porozprával domáci vojenský expert Valentín Bardak. Prezradil, že v ukrajinskom hlavnom meste žije až príliš veľa potenciálnych zradcov a diverzantov, ktorí predstavujú serióznu hrozbu pre demokratickú a nezávislú Ukrajinu. Rezume? Treba sa ich čo najskôr zbaviť.

Valentín Bardak prízvukoval, že Služba bezpečnosti Ukrajiny zjavne nezvláda svoje úlohy, pretože doposiaľ sa počet „zradcov a diverzantov“ v ukrajinskej metropole neznížil – vlastne presne tak, ako aj v rámci celej krajiny. Ukrajinský vojenský expert sa posťažoval, že v tomto smere odborníkov čaká ešte strašne veľa práce. Čo s tým? Treba totálne „očistiť“ ukrajinskú metropolu a zbaviť ju všetkých prorusky naladených občanov a „spojených s agresorom štruktúr“. Práve túto úlohu by mala splniť ukrajinská kontrarozviedka.

Ukrajinský expert podotkol, že ešte v r. 2005 – 2010 sa na Ukrajinu „infiltrovali“ desiatky ruských organizácií, ktoré pod tou alebo inou zámienkou a názvom fungujú aj dodnes. Vyhlásil, že „boj proti podobným skupinám diverzantov patrí práve do kompetencie tajných služieb a kontrarozviedky“.

Ukrajinské a mnohé krymské média komentujú tento návrh a poukazujú na to, že podobné plány má určitá skupina ľudí v Kyjeve a to nie sú žarty. Niektorí analytici sa obávajú, že sa na Ukrajine pripravujú masové etnické, rasové a politické „čistky“. Niektorí si v tejto súvislosti spomínajú na „noc dlhých nožov“ alebo na „Bartolomejskú noc“...

Iní optimistickejšie naladení odborníci tvrdia, že podobné šialené plány sa kyjevským „stratégom“ nepodarí uskutočniť – aj preto, že je to úplne bláznovstvo a proti podobným „opatreniam“ sa postaví aj svetová verejnosť. Niektorí srandisti tvrdia, že sa to ozaj nemôže stať, pretože „pán Bordel navrhuje zorganizovať úplný bordel – a to nie je možné...“ Pointa je v tom, že priezvisko ukrajinského vojenského experta Bardak – je to v ruštine vlastne žargónové slovo „bordel“. A preto tieto srandisti žartujú, že „pán Bordel navrhuje bordel.“ Vidí takto po srandovnej stránke tento problém aj vedenie v Kyjeve?.. 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 2534x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 3499x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 3142x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 3802x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,