asfasdf ×

NázorObčana.sk

Michail Saakašvili v Kyjeve: pojazdný cirkus, sklad peňazí v Prezidentskom paláci, dezinfekcia miesta činu a kastrácia hercov

 Aktuality

Exprezident, exgubernátor a exobčan Ukrajiny Michail Saakašvili včera predsa dorazil do Kyjevu a teda dodržal svoj sľub: ako aj v prípade prekročenia hranice uviedol presný dátum a ho aj dodržal - hranica /10. septembra/ a príchod do Kyjevu /včera/.

20 September
2017 21:22:22

Foto: Screenshot YouTube

Michail Saakašvili sa včera v Kyjeve stretol so svojimi politickými partnermi, zaujímal o  obnovenie svojho ukrajinského občianstva a „komunikoval s ľudom“ – zorganizoval míting v centre Kyjevu. Porozprával prítomným, že po prekročení ukrajinskej hranice stihol navštíviť niekoľko ukrajinských miest: Vinicu, Černovcy, Cherson, Ivano-Frankovsk. Prezradil, že najviac ľudí sa zišlo na mítingu vo Vinice.

Práve vo Vinice Michail Saakašvili „vyveštil“ budúci scenár vývoja na Ukrajine. Vyhlásil, že priaznivci Porošenka môžu utekať za svojim „čokoládnikom“ a potom spolu aj z krajiny, ale on, Saakašvili zostane so svojim národom v Kyjeve – teda s ukrajinským národom...

Počas mítingu v Kyjeve Michail Saakašvili urobil historický objav: vyhlásil, že sa na prízemí Prezidentského paláca v Kyjeve nachádza „sklad peňazí...“ Vysvetlil, že tieto peniaze Porošenko potrebuje, aby podplácal poslancov parlamentu. Vyhlásil, že všetkým súčasným poslancom Najvyššej rady treba zakázať znova kandidovať. Potom, podľa slov Gruzínca, nový parlament vytvorí 300 Sparťanov, ktorých Saakašvili osobne vyberie počas svojich turné po krajine...  Zdôraznil, že je na čase nastoliť otázku impičmentu prezidenta.

Podrobne porozprával prítomným a médiám, ako bude robiť poriadok na Ukrajine a aké zmeny čakajú krajinu. Prezradil, že svoj hlavný stan mieni vytvoriť v Čerkaskej oblasti – tam, kde má najviac priaznivcov. Taktiež informoval prítomných, že zajtra /to jesť momentálne už dnes – pozn. autora/ odíde na návštevu Dnepropetrovsku: teda po novom – Dnepru – takto sa v súčasnosti volá mesto...

Ukrajinské média uviedli, že sa v Dnepropetrovske /Dnepre/ aktívne a s nadšením pripravujú na historickú návštevu Micha Saakašviliho. Primátor mesta Boris Filatov vyhlásil, že v súvislosti so vzácnou návštevou hyperaktívneho Gruzínca zrušil svoj vlastný zákaz vystúpení pojazdných cirkusov  na území mesta.

„Pred rokom, 13. júna, zakázal som vystúpenie pojazdných cirkusov v našom meste. Ale zajtra, na obdobie návštevy mesta Michaila Saakašvili a jeho strany Ruch nových síl, na jeden deň pozastavím platnosť môjho nariadenia. Nech zajtra vystúpi pojazdný cirkus Saakašviliho. Polícii som nariadil, aby nezasahovala proti cirkusantom a iba sa postarala o dodržiavanie verejného poriadku,“ vysvetlil primátor.

Prezradil taktiež, že uviedol do pohotovosti všetky komunálne a hygienické služby mesta, aby po odchode „pojazdného cirkusu“ urobili poriadok, očistili a „umyli“ mesto. „Nariadil som, aby potom urobili dezinfekciu zasiahnutej lokality, vyčlenili sme dodatočne niekoľkých zametačov a odborníkov komunálnej spoločnosti „Zookontrola“, ktorá sa zaoberá odchytom túlavých zvierat za účelom ich sterilizácie. A ešte jedno. Žiadam obyvateľstvo, aby neurážalo a fyzicky nenapádalo hercov, ktorí prídu. Túžia po provokáciách. Nedajte im dôvod, zdržte sa násilia. Majte zľutovanie s duševne chorými ľuďmi,“ podčiarkol primátor Dnepru Boris Filatov.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 2274x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 3201x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 2906x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 3556x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,