asfasdf ×

NázorObčana.sk

Fico verzus Soros

 Aktuality

Smrť reportéra príležitosťou pre štátny prevrat

05 Marec
2018 00:59:20

Kým bez väčšieho záujmu médií zamŕzajú slovenskí bezdomovci, médiami otriasa vražda reportéra. A keďže tento novinár bol investigatívny a špŕtal sa vo veciach spojených s Ficom, stáva sa ihneď stredobodom záujmu opozície na čele s Matovičom a Sulíkom.  Tí ihneď označia aj vraha – vrahom je Fico. V podstate.  A nielen jeho vrahom, ale aj vrahom jeho snúbenky, či priateľky, ktorá sa stala podružnou obeťou.  Však zavraždený pár, to je viac, ako zavraždený jedinec. Na to budú ľudia letieť.  

Pre drvivú väčšinu Slovákov je meno zavraždeného veľkou neznámou. Kto to bol? Čo písal, kto o ňom vie?   Až po vražde sa o ňom dozvedá aj drvivá  väčšina politikov, ktorí sa v čiernych kostýmoch a čiernych kravatách, so slzami v očiach s horiacimi kahancami a s pátosom v reči  tvária ako najväčší celoživotní priatelia obete. Reportér sa stáva  ich priateľom, lebo ho zavraždil Fico. Však kto iný.

Pravdaže, opozícia v tom má jasno ihneď, cíti príležitosť spolu s mŕtvolou  svojho nového priateľa pochovať Ficovu vládu.  Stačí oživiť spiace, ale vždy pripravené sorosove bunky, znova nakopnúť neúspešné protikorupčné pochody, preškoliť ich vodcov na nové heslá, napísať nové transparenty a hor sa do ulíc. Však kto slušný a protivražedne zameraný by sa nepripojil.  Slovensko treba dostať do varu, nová vláda je už pripravená zasadnúť do kresiel. Fico končí, teraz sme na radi my.

Pochoduje sa po slovenských mestách, i po mestách kade tade po zahraničí, dokonca vraj aj v Dubaji. Vidno, že Sorosova chobotnica siaha po celom svete.  Na tribúnach stoja organizátori a šedé eminencie z mimovládok.  Niekedy človek stráca prehľad, kto z nich tam komu velí. A čoby to boli za protesty bez našich poplatných umelcov – tí za provízie vždy stoja v zárodkoch politických zmien. Počty pochodujúcich sa nafukujú podľa potreby, pred úradom vlády v Bratislave tvrdé jadro pochodujúcich myká železnou bránou a kričí, aby ju otvorili.  To je asi ten najakčnejší zážitok z pochodu. Fico ostáva.

Väčšina ľudí je doma. Nie preto, že sú ľahostajní k smrti. Hoci aj k smrti človeka, ktorého nepoznali a ani netúžia bližšie spoznať. Ľudia už neveria falošným slzám. Rok 89. bol pre nich ponaučením, že nie všetkému treba veriť. Dokonca i tí , čo nenávidia Fica zrazu zisťujú, že mu momentálne držia palce.  Že tí krikľúni na tribúnach sú nebezpeční, lebo už dávno zabudli na svojho mŕtveho priateľa a v očiach im horí len túžba po moci. 

Fica si tentoraz nedáme. Stojíme za ním, lebo sa obávame, čo príde po ňom. Nechceme, aby o ňom a o nás rozhodoval Soros a mimovládny sektor,  chceme o ňom a o nás rozhodovať my, občania Slovenskej republiky. My sme ho dostali na politický vrchol, a nám sa bude aj zodpovedať. My určíme kedy a ako a kto po ňom príde. Nie Soros.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

95 %
(84 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:
Rigby, 06.03.2018, 18:17:30 5 0
Naozaj som nikdy nepočul meno Kuciak a som presvedčený že okrem niektorých novinárov a rodiny, nikto ! Prečo by mal niekto mať záujem na jeho smrti len preto lebo písal nedokázané a zdá sa že niekým podsunuté ale zato naoko páľčivé témy ... Som presvedčený že ide o špinavú hru akú sledujeme v Európskej a svetovej politike každý deň.
VladoAnonym, 06.03.2018, 10:12:30 1 10
Autor Slavo precitol včera a dnes už má druhý článok. Dôkazy chýbajú, načo, však všetci vieme ako to je, kto za to môže. Soroš, opozícia, mimovládky. O chvíľu naozaj budem mať potrebu veriť, že ten Soroš ani nieje človek, ale nejaký božský židojašter, ktorý ovláda všetko, manipuluje všetko a zvyšných vyše 6 mld ľudí má na špagátikoch. Ejhľa, samozrejme okrem tých, ktorý vedia naozaj, kto za tým stojí. Všetka česť, že ste ostražití aj za nás a nedáte sa oklamať zdravým rozumom a argumentami.
Rigby, 06.03.2018, 18:19:45 3 2
Vy máte internet alebo ste len primitív bez rozumu a svedomia ?!?
slavo, 06.03.2018, 15:20:03 7 0
Najlepšie ja mať hlavu v piesku, tak, ako to robí pštros. Dôkazy o Sorosovom zasahovaní sú všade, stačí len vybrať hlavu z piesku, ale to by musel Matovič svojim priaznivcom dovoliť rozmýšľať. Inak by si nemysleli, že Soros je židojašter alebo iná, imaginárna rozprávková postava.
senil, 05.03.2018, 08:44:47 13 0
Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev. http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv
slavo, 29.12.2019, 13:55:30 0 0
Zaujímavý článok.
  • 1

O autorovi

slavo


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 2553x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 3513x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 3156x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 3814x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,