asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ako si z ponuky dámskych čižiem vybrať tie najlepšie?

 Aktuality

Čižmy sú obľúbenou zimnou obuvou nielen žien, ale aj mužov. Ak vám ale dámske čižmy, v ktorých ste chodili minulý rok, už doslúžili, je potrebné si vybrať nové.

12 December
2019 18:33:50

Ponuka dámskych čižiem je však v každej obuvi veľká a niekedy je ťažké rozhodnúť sa, ktoré čižmy si vybrať.

Ako si z ponuky dámskych čižiem vybrať tie najlepšie?

Kvalitné šitie

 

Dámske čižmy, ale aj detské, či pánske, musia mať predovšetkým kvalitné šitie. Pri výbere nových dámskych čižiem si dôkladne prehliadnite to, ako sú topánky, v tomto prípade čižmy, šité. Pri nekvalitných čižmách už na prvý pohľad zbadáte, že čižmy nie sú kvalitné a že by ste ich aj napriek atraktívnej nízkej cene nemali kupovať.

Ak by sa vám šitie roztrhlo, mohli by ste ich reklamovať, no zamyslite sa, oplatí sa vôbec kupovať takéto čižmy a každú chvíľu riešiť reklamácie? Prinajhoršom by vám tieto čižmy ani len nereklamovali a vy by ste museli zháňať obuvníka, aby vám ich zažil. To by ale samozrejme nebolo zadarmo.

Materiál

 

Kvalitné čižmy nájdete jedine v ponuke kožených čižiem. Kožené čižmy sú kvalitné a pri správnej starostlivosti vydržia roky. Čižmy zo syntetických materiálov nemajú takú životnosť, no ich výhodou sú nízke ceny. Mnohým sa investícia do týchto čižiem oplatí, najmä ak majú viacero párov čižiem, medzi ktorými majú aj pár kožených.

V prípade ak si vyberiete semišové čižmy, nosievajte ich vždy len do suchého počasia, do mrazivého počasia. Ak by ste chceli semišové, hľadajte ich v ponuke vysokých čižiem nad kolená.

Podrážka

Kvalitu čižiem vám napovedia aj podrážky čižiem. Klopkajúce nepevné a na prvý pohľad slabo nalepené podrážky nemajú dlhú životnosť a tým pádom sa aj na prvý pohľad atraktívne čižmy stávajú nepoužiteľnými.

Vyberajte čižmy s pevnou podrážkou, ktorá je protišmyková a dostatočne hrubá na to, aby chránila nohy pred chladom od zeme.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

TOP články

,