asfasdf ×

NázorObčana.sk

Nechajte sa zlákať predvianočnými zľavami a kúpte svojej partnerke pekné vianočné darčeky

 Aktuality
  • Aké visiace náušnice budú tie pravé pre vás?: Nejedna žena obľubuje šperky rôznych druhov a veľkostí. Často však tým prvým šperkom, ktorý žena v živote má, sú náušnice. Veď už v útlom veku dávame dievčatkám prepichovať ušká a kupujeme im prvé detské náušničky....
  • Doprajte si kyselinu hyalurónovú: Vrásky sú problémom, ktorý skôr či neskôr bude trápiť každú ženu. Sú prvými znakmi starnutia pokožky, ktoré chce každá žena oddialiť. Prečo vrásky vznikajú a ako ich tvorbu oddialiť, spomaliť alebo zastaviť?...
  • Aký zásnubný prsteň vybrať ak nepoznáte vkus svojej polovičky?: Keď sa muž odhodlá požiadať ženu o ruku, v prom rade začne rozmýšľať nad výberom vhodného zásnubného prsteňa. Tí, ktorých partnerky bežne nosia prstene, majú túto úlohu značne zjednodušenú....

Za pár dní tu máme najkrajšie sviatky v roku a ak patríte k tým, ktorý vianočné darčeky nakupujú na poslednú chvíľu, počítajte s tým, že ak objednáte darčeky pár dní pred sviatkami, je možné, že vám darčeky pre veľký nápor objednávok neprídu včas.

12 December
2019 18:45:36

Neváhajte preto a čo chcete objednávať cez internet, objednávajte čím skôr.

Práve pár dní pred vianočnými sviatkami budú viaceré internetové obchody, ale aj kamenné predajne ponúkať predvianočné zľavy. Ak máte doma partnerku, ktorej ešte nemáte kúpené vianočné darčeky, inšpirujte sa našimi tipmi na vianočné darčeky pre ženy.

Náušnice

 

Vybrať náhrdelník, prsteň, hodinky, či náramok je náročnejšie ako vybrať nové náušnice. Pri náušniciach nepotrebujete vedieť veľkosť. Stačí vedieť, aký štýl náušníc sa vašej partnerke páči. Visiace, perlové, minimalistické, okrúhle – každej žene sa páči iný štýl náušníc.

Ak by ste sa rozhodli práve pre tento šperk, nazrite medzi partnerkine šperky a pozrite sa, aké náušnice preferuje. Pozor si dávajte aj na materiál. Ak partnerka nosieva napríklad strieborné šperky, nemôžete jej kupovať zlaté náušnice.

Šperkovnica

 

Ak nemá partnerka dostatok úložného priestoru na šperky a má ich naukladané len tak na toaletnom stolíku, k náušniciam jej dokúpte aj šperkovnicu. Praktická drevená šperkovnica by mala byť viacposchodová, mala by obsahovať zrkadlo a vnútro by malo byť čalúnené kvalitnou látkou, ktorá bude chrániť šperky pred prípadným poškodením.

Vrchná časť vnútra šperkovnice by mala byť rozdelená na niekoľko priehradiek. Ostatné by mali byť zásuvky.

Nočná košieľka

 

Saténová nočná košieľka s čipkami dokáže potešiť každú ženu. Ak vaša partnerka nemá takéto luxusné prádlo, doprajte jej ho pod vianočný stromček.

Vyberajte luxusné značky dámskeho spodného prádla, ktoré sú z kvalitných materiálov, sú trváce a hlavne nevyzerajú nekvalitne.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,