asfasdf ×

NázorObčana.sk

Tipy na svieže jarné dámske outfity

 Aktuality
  • Tipy na svieže jarné dámske outfity: Aj keď to dlho na jar nevyzeralo, konečne si môžeme povedať, že jar je tu. Ak hľadáte zaujímavé tipy, ako sa v tomto období obliekať a dochádzajú vám už inšpirácie na pekné dámske outfity, ponúkame vám pár zaujímavých tipov....
  • Aké dámske doplnky a šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s oblečením?: Každá žena hľadá zaujímavé tipy, ako kombinovať šperky a rôzne iné doplnky práve v módnych časopisoch, pričom aj na internete dokáže nájsť súce kombinácie....
  • Tipy, ako si vybrať nové spoločenské šaty: Viaceré ženy preferujú skôr pohodlný ležérny štýl obliekania. Každá žena sa ale zúčastní rôznych spoločenských udalostí, preto by jej v šatníku nemali chýbať spoločenské šaty....
  • Ranná rutina pre zdravú a krásnu pleť: Starostlivosť o pleť je dôležitá v každom veku. Nie je však potrebných milión krokov k žiarivej a zdravo vyzerajúcej pleti. Ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása. Práve preto vám prinášame jednoduchú rannú rutinu pre krásnu pleť....
  • 5 trikov do kuchyne : Najlepšie tipy a triky ako si uľahčiť prácu nie len v kuchyni ale aj mimo nej. ...

Aj keď to dlho na jar nevyzeralo, konečne si môžeme povedať, že jar je tu. Ak hľadáte zaujímavé tipy, ako sa v tomto období obliekať a dochádzajú vám už inšpirácie na pekné dámske outfity, ponúkame vám pár zaujímavých tipov.

09 Máj
2021 20:26:08

Aj keď to dlho na jar nevyzeralo, konečne si môžeme povedať, že jar je tu. Ak hľadáte zaujímavé tipy, ako sa v tomto období obliekať a dochádzajú vám už inšpirácie na pekné dámske outfity, ponúkame vám pár zaujímavých tipov na svieže jarné dámske outfity.

Inšpirujte sa a zažiarte v zakvitnutých uliciach.

Jemné blúzky, sukne

Veľmi pekným a sviežim dámskym outfitom sú jemné blúzky a sukne. Môžete si zvoliť vzorované sukne, jednofarebné sukne, či obľúbené džínsové sukne, jar je priam stvorená na nosenie tohto oblečenia, preto odporúčame vyťahovať zo šatníka práve tento kúsok.

Ak si vyberiete vzorované sukne, odporúčame vám zladiť k nim jednofarebný vršok, napríklad jednofarebné jemné blúzky. Ak si ale zvolíte vzorované blúzky, uprednostňujte skôr jednofarebné sukne v jemných neutrálnych farbách.

Štýlové sukne sa dajú kombinovať s jemnými blúzkami s trojštvrťovými, ale aj krátkymi rukávmi. V prípade, že vám bude ráno chladnejšie, zvoľte si k tomuto outfitu jemný pletený kardigán/ svetrík v neutrálnej farbe.

Moderné topy, slim fit džínsy/ kulotky

Ak nie ste moc sukňový typ a nosíte skôr nohavice, odporúčame vám kombinovať moderné topy so slim fit džínsami po členky, alebo napríklad s modernými kulotkami. Moderné topy môžu byť vzorované, jednofarebné. Nebojte sa odhaliť ramená a zvýrazniť svoje prsia práve vhodnými strihmi topov. Nájsť moderné topy na eshopoch nie je ťažké. Treba však výber prispôsobiť vašej postave.

V prípade potreby môžete topy kombinovať aj s cigaretovými nohavicami, ktoré ozvláštnite výraznejším koženým opaskom.

Ak vám bude chladnejšie, môžete si na topy dať bomber bundu, či napríklad u žien veľmi obľúbené džínsové bundy v kratšej, či dlhšej verzii.

Okrem tohto oblečenia odporúčame zo šatníka vyťahovať krátke dámske vzorované saká, teplákové vesty, oversize teplákové mikiny, ale aj klasické čierne legíny v imitácii kože.

Zdroj obrázka:

Autor:  Victoria Chudinova / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Aké dámske doplnky a šperky sa vám budú najlepšie kombinovať s oblečením?

 

Každá žena hľadá zaujímavé tipy, ako kombinovať šperky a rôzne iné doplnky práve v módnych časop...

📅19.01.2021 0 733x 👤PRclanky

Tipy, ako si vybrať nové spoločenské šaty

 

Viaceré ženy preferujú skôr pohodlný ležérny štýl obliekania. Každá žena sa ale zúčastní rôzny...

📅17.09.2020 0 1385x 👤PRclanky

Ranná rutina pre zdravú a krásnu pleť

 

Starostlivosť o pleť je dôležitá v každom veku. Nie je však potrebných milión krokov k žiarivej a zd...

📅15.08.2020 0 1251x 👤KittenCore

5 trikov do kuchyne

 

Najlepšie tipy a triky ako si uľahčiť prácu nie len v kuchyni ale aj mimo nej. ...

📅13.08.2020 0 1139x 👤Miki1102
,