asfasdf ×

NázorObčana.sk

Aké vianočné dekorácie by nemali chýbať v interiéri?

 Aktuality
  • Ako ušetriť na spotrebnom materiáli do tlačiarne?: Dokupovanie atramentových náplní alebo laserových tonerov je pravidelnou činnosťou ak vlastníte tlačiareň. A v podstate ide aj o najdrahšiu položku na celej tlačiarni, čo veľmi rýchlo zistíte už pri prvom dokupovaní náplní alebo tonerov....
  • Prečo sa oplatí kúpiť spotrebiče Miele?: V súčasnosti je trh s domácimi spotrebičmi tak rozsiahly, že si vyberie každý bez ohľadu na to aké má požiadavky, či možnosti, čo sa týka rozpočtu. Pre tých, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu, je tu nemecká značka Miele....
  • Máte kompletne zanesený DPF? Čo sa s tým dá robiť?: Každému majiteľovi modernejšieho auta s dieselovým motorom je dobre známy filter pevných častíc (DPF), ktorý slúži na zachytávanie pevných častíc výfukových plynov. A rovnako mu je dobre známa aj potreba jeho regenerácie, keď sa zanesie....
  • Kvalitné osvetlenie je dôležité na rôznych miestach: Kvalita osvetlenia je dôležitá v podstate všade. Bez ohľadu na to, či ide o školu, obchod, alebo priechod pre chodcov. Dôvodov je však viacero a tie sa môžu vzhľadom na charakter projektu meniť....
  • Optické zariadenia, ktoré využije každý poľovník: Neodmysliteľnou súčasťou poľovníckej výbavy sú rôzne optické zariadenia. Predsa len majú ľudské oči svoje limity, ktoré treba niečím kompenzovať. Akú rôznu optiku by tak mal mať vo svojej výbave každý poľovník?...

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Ostáva už len pár dní, kedy všetci spomalíme a budeme si vychutnávať príjemné chvíle v spoločnosti svojich blízkych.

09 December
2022 19:11:10

Ak začínate dekorovať interiér vianočnými dekoráciami a chceli by ste si nejaké dokúpiť, máme pre vás tipy.

Lampáš

 

Veľmi pekná dekorácia na oživenie interiérových priestorov, či už predsiene, alebo obývačky. Lampáš môžete kúpiť v typickom vianočnom prevedení s trblietkami a hrajúci, alebo môžete zvoliť klasiku v podobe kovového s LED svetlom, či dreveného lampáša s klasickou sviečkou vo vianočnom prevedení.

Môžete si ho umiestniť na laminátové podlahy v domácnosti, ale pozor, ak máte so sviečkou, nedávajte si pod lampáš nič horľavého.

Deky a dekoračné vankúše s vianočnými motívmi

 

Čo by to boli za Vianoce bez týchto najtypickejších dekorácií? Odporúčame kúpiť nové obliečky s vianočnými motívmi na vankúše, alebo samotné dekoračné vankúše. Vankúše s nápismi ako napríklad „Merry Christmas“, „Ho ho ho“ a podobne pekne oživia nielen obývačku, kde máme najviac dekoračných vankúšov, ale aj detskú izbu, spálňu, či napríklad aj lodžiu.

Čo sa týka diek, vyberajte v jemnej modrej farbe so snehovými vločkami, alebo v typických vianočných farbách – kombinácie červenej a bielej, poprípade aj zelenej.

Vyberajte teplé huňaté deky, ktoré vás zahrejú a v kombinácii s teplým čajom, pyžamom vám poskytnú maximálne pohodlie počas najkrajších sviatkov v roku.

Vianočné nálepky na okno

Ak máte deti, určite si zaobstarajte aj pekné vianočné nálepky na okno. Mikuláš, snehové vločky, zasnežená krajinka, či Betlehem – všetky tieto motívy pekne vyniknú na plastových balkónových dverách a všetkých oknách v izbách.

Zapojte do lepenia aj svoje deti a ozdobte týmito nálepkami najmä okná v ich detskej izbe. Spolu s Mikulášskou čižmou a malými vianočnými dekoráciami v podobe sošiek, či malých vianočných stromčekov ozdobíte okná a parapety v detskej izbe.

Zdroj obrázka:

 

Autor: perfectlab / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Prečo sa oplatí kúpiť spotrebiče Miele?

 

V súčasnosti je trh s domácimi spotrebičmi tak rozsiahly, že si vyberie každý bez ohľadu na to aké m...

📅31.07.2023 0 439x 👤PRclanky

Máte kompletne zanesený DPF? Čo sa s tým dá robiť?

 

Každému majiteľovi modernejšieho auta s dieselovým motorom je dobre známy filter pevných častíc (DPF)...

📅31.07.2023 0 448x 👤PRclanky

Kvalitné osvetlenie je dôležité na rôznych miestach

 

Kvalita osvetlenia je dôležitá v podstate všade. Bez ohľadu na to, či ide o školu, obchod, alebo priech...

📅31.07.2023 0 399x 👤PRclanky

Optické zariadenia, ktoré využije každý poľovník

 

Neodmysliteľnou súčasťou poľovníckej výbavy sú rôzne optické zariadenia. Predsa len majú ľudské o...

📅30.04.2023 0 827x 👤PRclanky
,