asfasdf ×

NázorObčana.sk

Moderný hotel v Žiline, ktorý ponúka cenovo prijateľné ubytovanie

 Aktuality

Žilina je jedno z krajských miest, ktoré sa môže pochváliť krásnym historickým centrom. Námestie nazývané aj Štvorcové námestie je krásne za každého ročného obdobia.

09 Október
2019 22:15:39

V zime sa tu konajú najkrajšie vianočné trhy, v lete si zase môžete vychutnávať drinky na letných terasách miestnych podnikov, ktoré sú umiestnené priamo na Štvorcovom námestí, ktoré sa oficiálne nazýva Mariánske námestie. Žilina je krásne mesto, ktoré sa môže pochváliť nielen zachovalými arkádami a laubňami, ale aj krásnym moderným hotelom v Žiline, ktorý sa síce nenachádza priamo na Mariánskom námestí, ale nachádza sa blízko neho. Tento hotel sa volá Hotel Galileo.

Hotel Galileo

 

Každý z nás pri výbere ubytovacieho zariadenia pozerá nielen cenník, ale aj fotky izieb. Túžime po moderne vybavených izbách, ktoré nie sú zbytočne predražené, ale zároveň poskytujú luxus, ktorý si zaslúžime a po ktorom túžime. Jedným z moderných a cenovo prijateľných hotelov v Žiline je práve Hotel Galileo. Tento zmodernizovaný hotel v Žiline nachádzajúci sa kúsok od centra na Hlinskej ulici vám ponúkne moderne vybavené izby a predovšetkým lacné ubytovanie kúsok od centra Žiliny.

Aké izby majú v ponuke?

 

Celková kapacita hotela je 35 štandardných izieb a 8 apartmánov. Spolu je to vlastne 90 lôžok. V prípade, že by ste mali záujem v tomto hoteli zorganizovať aj oslavu, máte možnosť. Oslavy v Žiline sú veľmi vyhľadávané, pretože krásy historického centra a možnosť vybrať si z rôznych ubytovacích zariadení je atraktívne a dostatočne lákavé aj pre náročnejšiu klientelu.

Čo sa týka ponuky izieb, máte možnosť vybrať si z 2- lôžkových izieb Štandard, 2-lôžkových izieb Lux, apartmánov a rodinného apartmánu Family.

Okrem moderne vybavených izieb a organizácie osláv je tento hotel prispôsobený aj na organizáciu mítingov, konferencií, svadieb.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,