asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ruský analytik Valerij Pjakin o výsledkoch britského referenda a súvislosti brexitu s vytváraním európskeho kalifátu

 Aktuality

Valerij Pjakin analyzuje výsledky britského referenda, hovorí o vytváraní európskeho kalifátu, komentuje cestu pápeža do Arménska a koniec katolíckej cirkvi v Európe, o ceste Viktórie Nulandovej do Kyjevu a Moskvy, o roli Savčenkovej a pod.

09 Júl
2016 19:48:38

 

Foto: YouTube

00:19 Britské referendum, petície na zmenu výsledkov Brexitu, priebeh referendu a kto ho potreboval, zmena postoja Camerona, algoritmus súčasného diania. Brexit – na čo a prečo sa  hodil. Analógie brexitu a Waterloo r. 1815.

30:14 Stretnutie Nulandovej a Surkova 24. júna v Moskve: Krátko pred týmto stretnutím  proti Rusku zorganizovali silný informačný útok, ktorý odštartovali vo Francúzsku a týkal sa toho, že USA budú účastníkom budúceho stretnutia Normandského formátu a že sa majú stáť  jeho právoplatným členom. Rusko tento útok odrazilo, ale bol to útok nasmerovaný na ruskú  tzv. riadiacu elitu a išlo o prieskum, nakoľko sa USA môžu začleniť do riadenia v Európe, pretože USA prichádzajú o svoje riadenie Európy a prichádzajú o možnosť rozpútania totálnej vojny v Európe. A prišla Nulandová a odkiaľ prišla? Z Kyjevu, kde došlo k zaujímavej  udalosti: na webe prezidenta Porošenka sa objavila informácia, že žiadna návšteva Nulandovej ho nezajíma a prezident nemá čas, aby sa mohol s takou nulou stretnúť. A priletela Nulandová a „Peťa“ priskákal k jej nohám a Nulandová dala inštrukcie a odletela do Moskvy, kde poskok Parubij ihneď vyhlásil: „Kyjev nebude plniť Minské dohody“. A čo zaznelo od Parubija, to je pozícia USA. Ale že Nulandová odletela do USA s nijakým výsledkom, to je dôkazom, že USA strácajú svoju pozíciu , že prestávajú ovládať ruské elity a že ruská suverenita stúpa.

35:40 Situacia okolo N. Savčenkovej a jej vyhlásenia o mieri a hrozbe 3. Svetovej vojny, o kyjevskej kritike Savčenkovej: Savčenková nie je prvkom globálneho riadenia, je prvkom nadnárodného riadenia. V súlade s jej prepustením je dnes Savčenková prezentovaná ako „chytrý Putinov plán“, ale Savčenková je pasca, s ktorej sa treba dostať.

37:47 26-ti hodinový „štrajk“ demokratov v Kongrese USA a list departmentu USA ohľdom  Sýrie: Bola to dôležitá udalosť, symbolizujúca, že s USA je koniec. Bola to akcia štátnej elity, ktorá nechápe riadenie a je zahnaná do kútu, konanie amerického Kongresu sa začína podobať ukrajinskému, už chýbajú iba bitky, štátna elita USA nie je akcieschopná  – namiesto riadenia váhou informácií preferuje štrajky, pretože procesom riadenie nerozumie. Porovnanie s  hladovkou Gorozina v r. 2005. So štátnou elitou „debilov“ (medicínske pomenovanie) sa Rusko nemôže dohodnúť, dohodnúť sa môže iba s globálnou elitou vo vedení USA.

46:10 Návšteva pápeža v Arménsku a motto : „Návšteva prvej kresťanskej krajiny“: Ide o druhú návštevu pápeža v Arménsku, ako prvý tam bol pápež Jan Pavol II. a išlo o veľmi dôležitú návštevu. Existujú dva vývesné štíty GP – pre atlantickú časť je to britská kráľovná a pre euroázijskú časť Vatikán. A Euroázijci prenášajú svoj štít z Vatikánu do Arménska, do Ečmiadzinu a tá liturgia symbolizovala tento proces. Preto pápež vystúpil a začal sa klaňať   homosexuálom, ale katolícka cirkev sa nedá zachrániť. Jej miesto mohla zaujať Ruská pravoslávna cirkev, tá sa ale príliš zaangažovala do štátneho prevratu proti Putinovi a prišla tak o všepravoslávny koncil, ktorý sa konal na Kréte. Je Ruská pravoslávna cirkev pripravená vystriedať katolícku cirkev v Európe? Katolícka cirkev umiera a jej centrum sa sťahuje do Arménska a to súvisí i s perspektívou Azerbajdžanu – Alijev a Sarkisjan sa stretávali s Putinom. Ale návšteva pápeža je o odpisovaní Európy a ak bolo naplánované rozdelenie Británie a jej vystúpenie z EU, tak bol naplánovaný aj prenos vývesného štítu „Vatikán“ do Arménska.

50:27 Vyhlásenie šéfa Zjednotenej leteckej korporácie e (Объединённой Авиастроительной Корпорации ОАК), že v porovnaní s Boeingmi a Airbusmi ruské lietadla nik nechce: Ide o  tím ľudí, ktorá vyhlásil, že urobí všetko, aby zničil ruský letecký priemysel. Vo svojich dvoch  prezidentských obdobiach Putin docielil, že bolo pripravené spustenie výroby Tu-334. Ruskí dopravcovia mali záujem o 150, Irán o 300 lietadiel TU-334. Ale Medvedev všetky plány na výrobu zrušil a peniaze utratil na nákup Boeingov! Irán má stále záujem o tento typ lietadiel, ale ruská letecká federácia mu navrhuje šrot Superjet 100, to isté Čína, ktorá taktiež chce „túčka“ a letecká federácia stále navrhuje Superjety, o ktoré nik nemá záujem –  sú vyrábané  len zo západných dielov a Rusko pre ne slúži ako podnik na zmontovanie. Chazinova kniha „Schody do neba“ o mravných a etických základoch vzťahov medzi elitami popisuje chovanie rôznych „Medvedevových“.

56:36 Pamätná doska Mannerheimovi v Petrohrade – doplnenie odpovede z minulej relácie:  Ako pochopiť všetky komplikácie histórie a historických postav. 

Aeronet.cz

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1747x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2278x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2114x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1869x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,