asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin: „Navrhujem Hillary Clintonovú na vyznamenanie ruským radom „Za zásluhy pred vlasťou“ za propagáciu suverenity Ruska!“

 Aktuality

Svoj tradičný komentár v taktiež tradičnej relácii „Otázky – odpovede“ známy ruský publicista Valerij Pjakin začal tým, že navrhol, aby Hillary Clintonovej udelili najvyšší ruský rad „Za zásluhy pred vlasťou“. A zdôvodnil tento návrh...

08 August
2016 19:29:42

 

Foto: Facebook

V úvode poznamenal, že nedávny zjazd Demokratickej strany v USA zmenil situáciu nielen v samotných Spojených štátoch, ale aj v Rusku. S úsmevom navrhol nominovanie Hillary Clintonovej na vyznamenanie ruským radom „Za zásluhy pred vlasťou“ - a to hneď všetkými stupňami naraz! Tvrdí, že doposiaľ ešte nikto neurobil tak veľa pre suverenitu Ruska, ako samotná Hillary a jej štáb počas zjazdu Demokratickej strany.

Pripomenul,, že v televíznom rozhovore Clintonová varovala,  že Rusko zasahuje do diania v USA a, ak sa stane prezidentkou, urobí všetko, aby sa Spojené štátne konečne stali „normálnym štátom“. Prízvukuje, že samotná Clintonová a jej poradcovia a PR-štáb ukázali, že všetko sa točí okolo Ruska a okolo Putina. „Amerika sa tak zmenila na úbohú Ukrajinu, pretože pre ňu Putin sa tiež stal Pánom Bohom. Pri každej príležitosti si spomínajú Rusko. Clintonová vyzdvihla tému Ruska do neuveriteľnej výšky. Tvrdí, že Amerika si nedokáže poradiť s Ruskom, ktoré má mať podľa Obamu na cimpr-campr roztrhané hospodárstvo. Poukázala na neschopnosť americkej vládnucej elity. A tieto jej slová si počúva celý svet, vedenie všetkých štátov,“ podčiarkol.

Tvrdí, že Trump chce normálne komunikovať a Putinom a Hillary Clintonová preukázala hysterický strach, pretože ak sa stane prezidentkou, nedokáže oponovať Rusku a Putinovi. Situácia je taká zlá, že členovia Demokratickej strany svoje strachy priniesli ako jednu z hlavných tém na svoj zjazd. Prízvukoval, že Hillady Clintonová svojim chovaním sa na zjazde preorientovala celú globálnu elitu na Rusko. „Podľa akého princípu žije svet? Všetci sa predsa ťahajú k víťazovi! A keď prší, pripravujú si dáždnik. Tí múdrejší začnú ťahať k Rusku,“ predpovedá Pjakin.

Odpovedá na otázku čitateľa, ktorý pripomína, že Trump, Obama a Biden patria do „jednej partie“, ale Obama a Biden kritizujú Trumpa a hovoria, že prehrá voľby. Pjakin vysvetľuje, že rozštiepenie na politickej scéne USA už nejde po línii Republikáni – Demokrati, ale po línii štátnej a globálnej elity. Tvrdí, že globalisti sú prítomní aj v Demokratickej, aj v Republikánskej strane a pozorne sledujú situáciu, aby ju mohli korigovať. Poukazuje na to, že Clintonová by chcela pokračovať v súčasnom modeli: USA je svetový vojensko-politický líder a žandár, okráda a ožobračuje iné štáty. Ale to už je neúnosná situácia: svetová dolárová bublina ohrozuje celú svetovú ekonomiku. Trump je tiež globalista, ale iný globalista: umožňuje riadiť svet iným prediktorom – nie americkým. Pjakin hovorí, že Clintonová môže uvrhnúť celý svet do vojny, ale ona sama to nechápe.   

Ďalej podrobne komentuje správanie sa najvyšších tureckých predstaviteľov a celkovo situáciu v Turecku. Hovorí o záujme Spojených štátov, aby Rusko a Turecko nemali dobré vzťahy. Tvrdí, že udalosti v Arménsku sú úplne odlišné od toho, čo sa deje v Turecku. Vysvetľuje, čím sa situácia v Afganistane odlišuje od situácii v Sýrii a prečo by sa Rusko nemalo chytiť do „afganskej pasce“...

Odpovedá na otázky čitateľov spojených s tým, že časť ruskej reprezentácie nepustili na Olympiádu v Riu. Podľa Pjakina je to posledná podobná olympiáda. Hovorí, že aj v športe pokračuje protiruská politika. Poukazuje na negatívnu úlohu MOV v tejto „vojne“.  Tvrdí, že netreba bojkotovať olympiádu a ruskí športovci urobili správne, že do Ria predsa išli.

„Všimnite si, aké správy prichádzajú z Olympiády: berú rukojemníkov, pripravujú sa  teroristické činy, vznikajú požiare v olympijskom mestečku, ľudí okrádajú v uliciach, okrádajú aj športovcov a rozhodcov a pod. Vidíme, čo sa deje okolo Olympiády. Vidíme, ako hlboko kleslo svetové olympijské hnutie! Toto je jeho reálny stav a nech sa niekto snaží ako chce, je to jeho koniec. Táto olympiáda je jednoducho poslednou. Ona môže umierať akýmkoľvek spôsobom, ale otázka organizácie skutočného olympijského hnutia je pasé!,“ prízvukuje Pjakin a dodáva, že svetové olympijské hnutie zomrelo na dva ťahy ešte v roku 1980 a 1984.

Ďalej hovorí, že ochotný podporiť stranu Veľká vlasť a Nikolaja Starikova. Chce, aby sa táto nová politická strana dostala do ruského parlamentu. Komentuje prácu analytikov v rôznych štátoch. Tvrdí, že analytici pracujú pre rôzne spoločnosti a štáty, ale nezávisle od toho, pre koho analytik pracuje, mal by predsa uvádzať „presnú diagnózu choroby“.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1857x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2412x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2213x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1986x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,