asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin: „Dnešné Spojené štáty sú Ukrajinou v čistej podobe. Chovajú sa rovnako“

 Aktuality

Známy ruský analytik vo svojej pravidelnej relácii komentoval dianie okolo bližiacich sa parlamentných volieb v Rusku, výmeny v Putinovej kancelárii, schôdzku Putin – Erdogan, konfrontáciu Clintonová – Trump, ukrajinské diverzie na Kryme a iné témy.

26 August
2016 19:01:30

 

Foto: YouTube

V úvode povedal, že je mu veľmi ľúto, že strana Veľká vlasť sa na parlamentných voľbách v Rusku nezúčastní. Prízvukuje, že všetci, ktorí žiadajú odstúpenie premiéra Dmitrija Medvedeva, chcú vyprovokovať občiansku vojnu. Poznamenáva, že keď vyzýval, aby ľudia  hlasovali pre Nikolaja Starikova, stranu Veľká vlasť, bol presvedčený o tom, že Starikov nevyprovokuje „ruský Majdan“. Upozorňuje na to, že podobné nebezpečenstvo však existuje.

„Metodologický základ, ktorý využívá Starikov a jeho strana, im neumožňuje úplne pochopiť, ako sú riadené státy a národy, ako sú riadeneé zložité sociálne supersystémy. On a jeho stupenci síce bojujú za Rusko, ale môže to dopadnúť ako vždy,“ prízvukuje Pjakin.  Vysvetľuje, prečo teda ľutoval, že sa sstarikova strana Veľká vlasť nezúčastní na voľbách.

„Z jedného jednoduchého dôvodu. Že vystúpenia Starikova proti Medvedevovi nie sú vo svojej podstate kritické. Keby sa strana Veľká vlasť dostala do Štátnej dumy, vyriešilo by to veľa úloh. Problém je v tom, že Štátna duma má, rovnako ako každý sociálny systém, tendenciu skostnatieť,“ hovorí Pjakin a je presvedčený, že by strana Veľká vlasť urobila rozruch v ruskom parlamente a ešte viac by ho zobudila a bolo by to užitočné. Podrobne komentuje dianie na ruskej vnútropolitickej scéne a vysvetľuje kto je kto...

Ďalej hovorí o „výmene prezidentovej stráže“. Súhlasí s tým, že tie zmeny boli potrebné a schváľuje aj výmenu šéfa prezidentovej administratívy.

Komentuje trojstranné rokovania v Baku, kde sa stretli vedúci predstavitelia Iránu, Azerbajdžanu a Ruska. Poukazuje na to, že už na druhý deň Putin sa stretol s Erdoganom a hneď potom aj s arménskym prezidentom. Komentuje snahu Ruska zastaviť konflikt medzi Arménskom a Azerbajdžanom. Podrobne hovorí o aktivitách a plánoch globalistov a o stretnutí Putina a Erdogana.

Komentuje aj výrok Trumpa o tom, že práve Barack Obama je zakladateľom Islamského štátu a vyhlásenie bývalého riaditeľa CIA Michaela Morella o tom, že treba zabíjať Rusov. „Politika, predvolebná politika Clintonovej demokratickej strany je založena na tom, aby demaskovala Trumpa ako Putinova agenta, ktorý škodí záujmom USA. Na tom je to celé založené. Preto odznelo aj to Morellovo vyhlásenie. Dnešné Spojené štáty sú Ukrajinou v čistej podobe. Ako to vyzerá na Ukrajine? Kyjev tvrdí, že Rusko je hnilé, v Rusku je beznadej a všetko dobre je iba na UKrajine... Na druhej strane Kyjev tvrdí, že všetky problémy pramenia z Ruska. pretože je tak silné, má tu najlepšiu armádu na svete. Ako sa toto všetko ukladá v hlavách „svidomých“ Ukrajincov, je ťažké si vôbec predstaviť. Ale presne to isté sa deje aj s americkou elitou,“ prízvukuje Pjakin.

Podrobne komentuje aktivity Trumpa a Clintonovej a poukazuje na to, že nemecká vláda vyhlásila, že sa vzdává svojej neutrálnej pozície vo vzťahu k volbám v USA: podporuje  Clintonovú a Trumpa naopak odsudzuje. Tvrdí, že všetci dobré vedia, že Nemecko je okupovanou krajinou a čo Američania povedia Nemcom, to tí aj robia.

Ďalej sa venuje epizóde s ukrajinskými diverzantmi na Kryme, rokovaniam v Normandskom formáte a zasa si „sáda na svojho obľúbeného koníčka“ – globálneho prediktora... Podrobne vysvetľuje svoju koncepciu sociálnej bezpečnosti.

Tento raz si môžete nielen pozrieť rozhovor s Valerijom Pjakinom „vyzbrojený“ českými titulkami, ale vypočúť si aj preklad jeho rozhovoru – tiež v češtine.

Video s titulkami si môžete pozrieť tu: 

Video s prekladom si môžete pozrieť tu: 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1857x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2412x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2213x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1986x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,