asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ruský poslanec, politológ a diplomat Sergej Markov: „Neonacisti pripravujú ruský Majdan, ktorý má vypuknúť 19. septembra“

 Aktuality

Ruský diplomat, politológ, poslanec Štátnej dumy, generálny riaditeľ Inštitútu politických výskumov a člen Občianskej komory ruského parlamentu Sergej Markov varuje, že nacisti pripravujú v Moskve „ruský Majdan“.

05 September
2016 18:27:13

 

Foto: Facebook

Tvrdí, že hlavným organizátorom ruského Majdana je opozičná strana PARNAS. Pre tých čitateľov, ktorí túto stranu nepoznajú, krátko pripomenieme, že strana PARNAS /skrátka od Partija narodnej svobody – Strana ľudovej slobody/ vznikla 17. – 18. novembra r. 1990, keď poslanci „Demokratickej platformy – frakcie sovietskeho parlamentu – kvôli hádkam so straníckymi kolegami na XXVIII. zjazde Komunistickej strany Sovietskeho zväzu vystúpili z tejto strany a vytvorili vlastnú stranu. Je to pravicová centristická strana, ktorej predsedom je známy opozičný líder Michail Kasjanov.

„Ruský Majdan. Plán. Organizátori štátneho prevratu v Rusku pripravujú Majdan na noc z 18. na 19. septembra alebo na poludnie 19. septembra. Podľa plánu by desiatky tisíc priaznivcov PARNASu mali pricestovať na parlamentné voľby do Moskvy, ktoré sa budú konať 18. septembra. Tu ich vo vlastných bytoch ubytujú stranícki kolegovia. V noci z 18. na 19. septembra by mali zorganizovať masové nepokoje a mítingy, aby ovplyvňovali prácu Centrálnej volebnej komisie. A 19. septembra by sa mal uskutočniť masový míting proti falzifikácie výsledkov volieb,“ varuje Markov. 

„Taktiež mienia vytvoriť bojové jednotky. Ich hlavnou údernou silou by sa mali stať skupiny ruských nacionalistov, prevažne pohanov. Aj keď ruských nacionalistov, ktorí sú ochotní spolupracovať so zahraničnými tajnými službami, je veľmi málo, ale predsa sa nájdu.  Kľúčovou postavou tejto svorky je v súčasnosti politik, bloger a nacionalista Vjačeslav Maľcev. Dnes je to najvýraznejšia postava v PARNASE. S nim spolupracuje známy nacionalista Djomuškin, organizátor takzvaných „Starých ruských pochodov“. Taktiež s nim spolupracuje aj Jurij Gorskij, ktorý je spojený s plukom Azov na Ukrajine. Tento pluk riadi neonacista, pohan a vojenský zločinec Andrej Bileckij,“ poznamenáva Sergej Markov..

„Pluk /bývalý batalión/ Azov momentálne sa usilovne pripravuje na juhovýchodnej Ukrajine. V súčasnosti tento pluk už nefinancujú a neriadia ukrajinskí oligarchovia, ale bezprostredne ho riadia Američania. Existuje vysoká pravdepodobnosť, že niektorí bojovníci Azovu taktiež sa zúčastnia na nepokojoch a la Majdan, ktoré neonacisti pripravujú na základni PARNASu. Avšak všetky títo bojovníci sú slabí a hlavné nebezpečenstvo pre Rusko nepredstavujú, samozrejme, desiatky bojovníkov Azovu alebo fašisti – pohania Djomuškina, ale niektorí ľudia v našej elite, ktorí zradili svoju vlasť a mienia si využiť masové nepokoje, aby paralyzovali súčasnú moc a zorganizovali štátny prevrat,“ varoval politológ a poslanec ruskej Štátnej dumy Sergej Markov.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1931x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2482x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2273x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 2031x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,