asfasdf ×

NázorObčana.sk

Putinovi pripravujú posledný šťastný rok: zasa - tento raz v Poľsku

 Aktuality

A zasa už po ktorý raz prichádza posledný šťastný rok Vladimíra Putina. Potom určite skrachuje. Tento raz mu rozlúčku so šťastím pripravujú v Poľsku. Zvolili aj príslušný dátum – pozajtra, 7. októbra, keď Putin bude mať narodeniny.

05 Október
2016 20:18:15

 

Foto: Facebook

Práve vtedy pri budove ruskej ambasády vo Varšave sa bude konať protestný flash mob #PutinHappyLastYear /#PutinŠťastnýPoslednýRok/. Organizátori akcie vyzývajú Poliakov a hostí krajiny, aby prišli k budove ruskej ambasády oblečené do všetkého čierneho a s „portrétmi zabitých Ruskom vo vojne Ukrajincov“. Organizátormi akcie sú /ako inak/ občania ukrajinskej národnosti žijúci v Poľsku a ich poľskí spolubojovníci.  

Skrátka sa uskutoční podobná akcia, ktorá sa často koná pri budove ruskej ambasády v Kyjeve – zmení sa iba adresa: nebude to na Ukrajine, ale v Poľsku. Chudák Putin ani nevie, že má pred sebou posledný šťastný rok. Zasa posledný... Tých posledných šťastných rokov mal už viac a nie a nie – stále neprichádza ten úplne posledný. Organizátori akcie v Poľsku dúfajú, že sa konečne splní ich zbožné želanie. A čo predpovedajú hviezdy?..

Čo veštia tie nebeské hviezdy, nevie nik. Tie pozemské hviezdičky už dlhé roky predpovedajú Putinovi jeho posledný rok – ale zatiaľ ani jedna podobná „predpoveď počasia“ nevyšla... Napríklad, najväčší priateľ Ukrajiny a nie celkom dobrý kamarát Ruska John McCain Putinov definitívny koniec predpovedal ešte pred 5 rokmi. Socialistická päťročnica je už fuč, ale Putin stále žije v dobrom zdraví a úspešne pracuje. Nuž, „meteorológovia“ sa občas mýlia...

Ruský opozičný politik Andrej Piontkovskij so závideniahodnou pravidelnosťou každý polrok predpovedá Putinov koniec – a tiež doposiaľ akosi netrafil... V USA, na Ukrajine, v pobaltských štátoch a iných slobodných a demokratických krajinách Putinov krach predpovedajú ešte častejšie – takmer každých týždeň... Jaj, koľko tých týždňov, ktoré sa mali stať poslednými, mal Voloďa Putin v priebehu ostatných takmer 20 rokov!..

A zasa Putinovi budú pripravovať koniec kariéry v Poľsku. Zasa sa zídu „meteorológovia“, budú veštiť, vykrikovať hesla, jedovať sa a modliť sa, aby konečne nastal ten povestný posledný Putinov šťastný rok. A ten nenastáva – nie a nie. Prečo? Možno niekde na nebesiach s Putinom majú iné plány, ako mnohí pozemskí demokrati a amatéri – „meteorológovia“?..

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1517x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2044x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1922x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1695x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,