asfasdf ×

NázorObčana.sk

Vnučka Benita Mussoliniho – Alessandra, ktorá vyzýva ku zrušení sankcií proti Rusku, sa stala poslankyňou Európskeho parlamentu

 Aktuality

Vnučka bývalého talianskeho diktátora Benita Mussoliniho – Alessandra Mussoliniová sa stala členkou frakcie najvplyvnejšej a najpočetnejšej politickej skupiny v Európskom parlamente – Európskej ľudovej strany.

15 December
2016 18:40:23

 

Foto: Facebook

Agentúra Reuters uviedla, že 53-ročná kráska začala svoju politickú kariéru pred viac ako 10 rokmi, keď v r. 2003 založila neofašistickú stranu Sociálne hnutie. Táto strana existovala do marca 2009. Ešte predtým vo svojej vlasti, ale aj v zahraničí sa preslávila tým, že pôsobila ako filmová herečka a dva razy sa objavila na obálke známeho časopisu Playboy.
 

Ešte prednedávnom v Taliansku bola poslankyňou parlamentu a členkou strany Forza Italia. Je známa tým, že už viac razy vyzvala, aby Európska únia zrušila sankcie voči Rusku. Talianske média poukazujú na to, že táto Talianka zdedila niektoré vlastnosti od svojho deda: je radikálna, úprimná a rozhodnutá sledovať za svojim cieľom za každú cenu.  

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

TOP články

,