asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ďalšia ruská agresia: Rusi sa snažia dobyť USA, Nemecko, Francúzsko, Veľkú Britániu – pomaly celý svet!

 Aktuality

Ruskí agresori sa odhodlali na nový brutálny útok. A už nezaútočili na slabé pobaltské štáty, Poľsko, Dánsko či Švédsko, ale hneď na najsilnejšie krajiny sveta – na USA, Nemecko, Veľkú Britániu a Francúzsko a mienia dobyť celý svet!..

11 Marec
2017 08:11:59

 

Foto: Screenshot YouTube

Od samotného rána 8. marca mladí ruskí muži v bielych bundách a čiapkach s logom hnutia Make Her Smile /samozrejme, boli to agenti KGB a osobne Putina!/ rozdávali v centre hlavných miest USA, Veľkej Británie, Nemecka a Francúzska... kvety. Pričom kvety darovali iba ženám a vysvetľovali im, že je tu nejaký MDŽ.

Prekvapené ženy sa pýtali, prečo to robia. Mladí vyšportovaní muži v bielom /opakujeme, určite ruskí špióni/ vysvetľovali, že 8. marec - Medzinárodný deň žien je v Rusku štátnym sviatkom a na rozdiel od drvivej väčšiny štátov sviatočný voľný deň tam nezrušili a oslavujú ho ostošesť /určite to robia, aby spochybnili európsku a zaoceánsku LGBT-politiku a podkopali našu európsku demokraciu!!/.

Ruskí agenti útočili na všetky ženy - od malých dievčat až po staršie dámy a štedro rozdávali kvety, prevažne ruže na všetky svetové strany – tak určite študovali terén pred útokom ruských tankov. Všade lietali balóniky s nápismi „From Russia with Love”. Samozrejme, zmysel týchto slov bol absolútne nezrozumiteľný pre zaoceánske a európske média, ktoré si síce tieto akcie všímali, ale pre istotu o nich neinformovali – pripravujú sa na vpád tankov.

Mladí ruskí muži sa usmievali a veselo darovali kvety ženám. Samozrejme, mali tajný úmysel! Načo by to robili v zahraničí a zbytočne vyhadzovali na vietor peniaze? Ale týmto prezlečeným agentom ruských tajných služieb sa nepodarí oklamať našich múdrych politikov, pravdovravných analytikov a objektívne nezávisle meinstreamové média!

Je to jasné: vo vreckách mali bomby a v škatuliach s ružami – automaty Kalašnikov. Svojim konaním potlačovali demokraciu a tradičné európske a zaoceánske hodnoty! Je to strašné: chlapi darovali kvety ženám – a nie mužom! A dokonca k MDŽ blahoželali aj moslimkám, čím ich strašne urazili. Je jasné, že túto akciu zorganizovalo KGB a osobne Putin. A preto treba poslať ešte viac tankov k ruským hraniciam a vybudovať vysoké štvormetrové ploty – radšej s elektrickým prúdom. Ružami nás neoklamú. Vieme svoje: sú to agresori! 

Video si môžete pozrieť tu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Px3p8_mOY5E

https://www.youtube.com/watch?v=iR3ISHET2vE

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

92 %
(25 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 2133x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2698x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2455x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 2210x 👤eugenius
,