asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin navštívil Krym a nakrútil tam svoju tradičnú reláciu otázok a odpovedí. Čo na to povie Kyjev?

 Aktuality

Tak toto, priatelia, je koniec: známy ruský politológ Valerij Pjakin sa stane personou non grata na Ukrajine: neopýtal sa na povolenie Kyjevu a navštívil Krym. A nielen tak prišiel si zaplávať v Čiernom mori, ale nakrútil tam aj svoju reláciu.

26 August
2017 20:59:56

 

Foto: Screenshot YouTube

V úvode porozprával o situácii na Kórejskom polostrove, komentoval varovania svetových médií, ktoré strašia blízkou vojnou medzi USA a Severnou Kóreou. Prezradil, čo je to „juhokórejský zázrak“... Porozprával o situácii v Rusku, kde čoskoro pripomenú 100. výročie boľševickej proletárskej revolúcie. Komentoval konflikt Natálie Poklonskej a režiséra Alexeja Učiteľa v súvislosti s jeho filmom o ruskom cárovi Nikolajovi II.

Vrátil sa k Veľkej októbrovej revolúcii r. 1917, komentoval činnosť Vladimíra Lenina. Hovoril o informačnej vojne vo svete. Vysvetlil, prečo sa nedarí mainstreamu: všetko nezávisí od počtu médií a ich „zazobanosti“ financiami, ale od toho, ktoré média hovoria pravdu. Podčiarkol, že práve preto verejnosť, ľudia na celom svete si počúvajú hlasy slobodných médií, ktoré hovoria pravdu. Pripomenul si 3-ročnú históriu Majdanu, hovoril o súčasnej situácii na Ukrajine.

V závere hovorí o „psychoterapeutickom účinku“ jeho relácií, pretože mnohí diváci práve takto berú jeho logické a optimistické odpovede: „Je veľmi dobre, keď máte dobrého doktora, na ktorého sa vždy môžete obrátiť, ale ešte lepšie je, ak tým doktorom dokážete byť ste sami.“

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(10 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Konvoj slobody -hromadné protesty v Ottawe, Kanada

 

V sobotu, 29.01.2022 sa v hlavnom meste Kanady, Ottawe, priamo pred komplexom Parliament Hill, kde sídli zák...

📅30.01.2022 0 1660x 👤uzivatel

Rozmýšľate už nad letnou dovolenkou? Čo takto tieto destinácie?

 

Kam vyraziť v lete na dovolenku? Sú ľudia, ktorí túto otázku vôbec neriešia. Nie preto, že by nechodi...

📅30.01.2022 0 1210x 👤PRclanky
,