asfasdf ×

NázorObčana.sk

Holandsko stále viac „škrtí“ vyšetrovanie pádu malajzijského Boeingu na Ukrajine: vyhlásilo, že utají časť faktov o tejto tragédii

 Aktuality

Viac, ako 3 roky medzinárodná vyšetrovacia skupina na čele s Holanďanmi nedokázala vyšetriť presne príčiny pádu malajzijského Boeingu, tragického letu МН17. Bezmocnosť, neschopnosť a neobjektívnosť „vyšetrovateľov“ stále viac ohromuje.

30 Október
2017 19:11:46

 

Foto: Facebook

Najnovšie zasa ohromili svetovú verejnosť /tým mám na myslí tu možno polovicu ľudstva, ktorá ešte vie rozmýšľať, počítať aspoň do troch a aspoň trochu objektívne a triezvo sledovať dianie na svete – pozn. aut/. Holandskí „kompetentní“ zasa verejne potvrdili ten istý nezmysel, ktorý predtým uviedli už viac razy: Holandsko nezverejní všetky údaje, fakty a podrobnosti pádu malajzijského Boeingu, ale iba tie skutočnosti, ktoré uzná za vhodné... Hneď sa vynára otázka: skutočnosti vhodné – pre koho?..

Ako je to možné, že vyšetrovacia komisia nezverejní všetko, čo sa týka pádu Boeingu? Prečo, z akého dôvodu mieni utajiť niektoré skutočnosti – v záujmu čoho, v záujmu koho?.. Ako to chce vysvetliť tej vyše spomínajúcej rozmýšľajúcej a objektívnejšej časti ľudstva a hlavné – ako to chce vysvetliť pozostalým obetí tejto tragédie? Akú tu kožu má holandská vláda na tvári, ak vyhlasuje, že nezverejní všetky fakty o pádu Boeingu? Prečo? Pretože chce obviniť jednu stranu, a utajuje fakty, aby sa nezistilo, že je na vine úplne iná strana? Ako inak to môže brať svetová verejnosť? Čo sú to za spôsoby?

Ale Holanďania sú presvedčení, že to robia správne: „Štátna rada stanovila, že ministerstvo bezpečnosti a spravodlivosti prijalo správne rozhodnutie, keď vyhlásilo, že nezverejní rad dokumentov, ktoré prezrádzajú presné príčiny pádu Boeingu,“ vyhlásil zástupca Štátnej rady Holandska Gert Jan Klapwijk.

Toto vyhlásenie vyvolalo búrlivé ohlasy nielen v Rusku alebo na Ukrajine, ale aj v samotnom Holandsku. Väčšina ľudí na sociálnych sieťach kritizuje a jemne povedané, sa čuduje, ako Holandsko mohlo prijať podobné katastrofálne rozhodnutie. Svet chce poznať pravdu o páde malajzijského Boeingu, ale Holandsko na rovinu vyhlasuje, že mieni utajiť niektoré skutočnosti – je to, podľa holandskej vlády, objektívne, spravodlivo, správne a nakoniec – ľudsky?!.. Odpoveď pozná asi každý viac – menej objektívne mysliaci človek.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(9 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:
senil, 02.11.2017, 05:34:29 0 0
Škrtí to preto, lebo nechce aby sa dozvedeli že to v skutočnosti boli Ukrajinci. Bohužial pravdu sa už nikdy nedozvieme ale tá oficiálna je dosť pochybná. http://www.epshark.cz/clanek/56/otazky-o-sestrelenem-letounu-mh-17-co-nebyly-zodpovezeny
  • 1

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1747x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2278x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2114x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1869x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,