asfasdf ×

NázorObčana.sk

Známy hokejista Alexander Ovečkin vytvára „Putinov tím“: zdôraznil, že nejde o politiku, ale chce podporiť svoju krajinu a prezidenta

 Aktuality

The Washington Post informoval, že svetová hokejová hviezda a kapitán klubu Washington Capitals Alexander Ovečkin oznámil vytvorenie občianskeho hnutia „Putin’s team“ /“Putinov tím“/. Ovečkin to oznámil aj na svojej stránke v Instagramu.

04 November
2017 18:19:42

 

Foto: Instagram Alexander Ovečkin

Hokejista prízvukoval, že nejde o politiku: takto chce podporiť svoju krajinu a prezidenta Putina. „Osobné ocenenia a odmeny všetko je to fajn, ale v hokeji, ako aj v každom inom povolaní, to najdôležitejšie pre víťazstvo je mužstvo, tím. Iba tím je schopný prelomiť priebeh hry, urobiť nemožné. V poslednom období v západných médiách často stretávam výraz „Putinov tím“, to jesť mužstvo Putina. Viete, ľúbi sa mi táto definícia. Som ochotný byť súčasťou tohto tímu. Nikdy som neskrýval môj vzťah voči nášmu Prezidentovi a vždy som ho otvorene podporoval,“ napísal Ovečkin na Instagramu. 


„Verím, že nás, tých, ktorí podporujú Vladimíra Putina, je veľa! Tak preto sa máme spojiť a ukážeme celému svetu silné a stmelené Rusko! Dnes chcem oznámiť všetkým, že vytváram občianske hnutie pod názvom Putin Team. Som hrdý na to, že môžem byť súčasťou tohto tímu. Je to rovnaký pocit, ako ten, keď si obliekaš dres reprezentácie Ruska, a vieš, že ti fandí a podporuje ťa celá krajina,“ zdôraznil Alexander Ovečkin.

V rozhovore pre The Washington Post Alexander Ovečkin prízvukoval: „Iba podporujem svoju krajinu, rozumiete? Narodil som sa tam, tam sú moji rodičia, všetci moji kamaráti. A ako aj ľudia z iných krajín, tiež podporujú svojho prezidenta. Nesnažím sa byť politikom a ani nikým v podobnom duchu. Iba podporujem svojho prezidenta a jednoducho podporujem svoju krajinu,“ podčiarkol slávny hokejista.

The Washington Post pripomenul, že v marci budúceho roka sa v Rusku budú konať prezidentské voľby a Vladimír Putin zatiaľ ešte neoznámil, či bude alebo nebude kandidovať. Americký denník poukazuje na to, že v súčasnosti sú ratingy ruského prezidenta prevyšujú 80 percent, je bezkonkurenčne najpopulárnejší a na svojom poste pôsobil  dlhšie, ako hociktorý ruský alebo sovietsky najvyšší predstaviteľ, okrem Josifa Stalina.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 2133x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2698x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2455x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 2210x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,