asfasdf ×

NázorObčana.sk

Bojná - Ranč pod Babicou - miesto na zábavu a oddych

 Aktuality

Aj v okrese Topoľčany nájdeme miesto, kde sa dá oddýchnuť, pozrieť zvieratká, dobre sa najesť či zachytať ryby.

16 August
2020 20:39:46

Pokiaľ hľadáte miesto na oddych s deťmi tak odporúčam Ranč pod Babicou,  ktorý sa nachádza v obci Bojná v okrese Topoľčany.

V areáli sa nachádza reštaurácia, a malý bufet ktorý vám poskytne občerstvenie akéhokoľvek druhu a okrem stravy sa tam môžete zabaviť pri stolových či športových hrách. Ak chcete ísť pozrieť zvieratka je potrebné zaplatiť vstupné,  no určite tých pár eur stojí za to.  V areáli nájdete rôzne druhy zvierat.  Môžete sa pozrieť rôzne druhy vtákov, lamy, ryby, šimpazy či rôzne druhy šeliem. Pozor však žiadne zvieratka nesmiete kŕmiť. Mohli by vás pohryznúť alebo by mohlo vzniknúť iné nebezpečenstvo.  Avšak chcete zvieratká pohladkať  môžete. Zvieratká majú veľmi radi návštevy, a preto sú vždy vo svojom výbehu viditeľne, teda ak nemajú poobednú siestu alebo nesvieti  na nich ostré slniečko.

Taktiež sa môžete zabaviť pri chytaní rýb. Nájdete tam jazerá, v ktorých sa nachádzajú kapre alebo pstruhy. Udice a krmivo si nosiť nemusíte. Všetko potrebné zaobstarajú. Ak chcete zjesť ryby priamo na mieste, radi vám ich ugrilujú či pripravia na spôsob o ktorý si požiadate. Personál sa veľmi rád o vás postará.

Pokiaľ rozmýšľajte, že strávite víkend na ranči môžete sa ubytovať priamo v hoteli alebo v malých chatách. Vychutnať si môžete posedenie s rodinou či priateľmi pri opekačke alebo grilovačke.Pre športovcov je možnosť si zahrať plážový volejbal alebo futbal na trávniku, deti si môžu zaskakať na trampolíne, alebo sa zviesť lanovkou či spestriť si deň zábvnými hrami. 

Ranč pod Babicou - Bojná ponúka naozaj dokonale spestrenie voľného víkendu, pri ktorom si naozaj oddýchnete. Býva tam aj hudobný program a špeciálny program pre deti. Takže ak si chcete užiť voľný víkend môžete  prísť pozrieť na ranč, v ktorom nájdete zábavu, relax, oddych z hlavne prírodu, pri ktorej zabudnete na všetky svoje problémy.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

Miki1102


Podobné články

,