asfasdf ×

NázorObčana.sk

Päť praktických doplnkov do auta, ktoré využijete na letných cestách

 Aktuality
  • Čo vidieť na Novom Zélande: Nový Zéland je krajina, ktorá ponúka návštevníkom neuveriteľné množstvo prírodných krás. Nachádza sa na juhu Tichomoria a tvorí ho dva hlavné ostrovy - Severný a Južný....
  • Konečne je teplo! Čo takto vyraziť na víkend do prírody?: Počasie sa už relatívne stabilizovalo a teploty už celkom pripomínajú leto. To znamená, že je ideálny čas vyraziť niekam do prírody, aspoň na predĺžený víkend. A rovno máme pre vás dva typy pre inšpiráciu....
  • Päť praktických doplnkov do auta, ktoré využijete na letných cestách: Leto sa pomaly, ale isto blíži a pre mnohých to znamená, že sa blíži čas, kedy nasadnú do svojho auta a vydajú sa k moru. Aj okrem dovolenky pri mori zvykneme cez leto tráviť viac času na cestách na rôznych výletoch....
  • Najzaujímavejšie miesta Nového Zélandu: Nový Zéland je fascinujúca krajina s krásnou prírodou a zaujímavou kultúrou. Nachádza sa na južnej pologuli a tvorí ju dva hlavné ostrovy - Severný a Južný ostrov. Svojou rozmanitosťou a nádhernou prírodou priláka každého návštevníka....

Leto sa pomaly, ale isto blíži a pre mnohých to znamená, že sa blíži čas, kedy nasadnú do svojho auta a vydajú sa k moru. Aj okrem dovolenky pri mori zvykneme cez leto tráviť viac času na cestách na rôznych výletoch.

30 Apríl
2023 16:09:19

Aké vybavenie v aute mať, aby boli tieto cesty pre vás čo najkomfortnejšie?

 

Deflektory, organizér a chladnička

 

Cestovanie autom v lete spravidla zahŕňa nonstop pustenú klimatizáciu. A čo jazda s pootvorenými oknami? Niekedy by to bolo lepšie riešenie, len čo ten prievan? Jednoducho sa ho zbavte protiprievanovými deflektormi. Okrem toho, že vám umožnia jazdu s pootvorenými oknami, dodajú vášmu vozidlu športovejší vzhľad.

 

Pri dlhých cestách autom je vhodné mať poruke pitie, jedlo a pri cestovaní s malými deťmi aj nejaké hračky. Kde však toto všetko v kabíne mať? Poslúži vám organizér, ktorý sa dá pripevniť na zadnú časť predných sedačiek.

 

Keď už sme spomenuli jedlo, čo s potravinami, ktoré je dobré držať v chlade? Počas letných horúčav vie byť v aute „peklo“. Preto je dobré si zaobstarať chladiaci box s chladiacimi vložkami, ktorý udrží potraviny v chlade niekoľko hodín. Alternatívou je chladnička do auta, ktorá však vyžaduje zdroj elektrickej energie.

 

Nabíjačka na smartfóny a vanička do kufra

 

Zdroj elektrickej energie počas jazdy autom často vyžadujú aj smartfóny. Obzvlášť ak ten svoj používate ako navigáciu. Špeciálny konektor, ktorý premení 12 V zásuvku v aute na USB nabíjačku, je tak nutnosťou. A ideálne ak zvládne nabíjať aj dva smartfóny súčasne.

 

Hlavne cesta na týždňovú alebo dlhšiu dovolenku autom vyžaduje množstvo batožiny, ktoré so sebou treba zobrať. Často je tak batožinový priestor auta doslova preplnený. Aby ste predišli jeho poškodeniu, poobzerajte sa po odolných vaničkách do kufra. Takáto vanička ochráni váš kufor pred mechanickým poškodením aj pred znečistením, keďže samotná sa čistí veľmi jednoducho.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Konečne je teplo! Čo takto vyraziť na víkend do prírody?

 

Počasie sa už relatívne stabilizovalo a teploty už celkom pripomínajú leto. To znamená, že je ideálny...

📅30.05.2023 0 1328x 👤PRclanky

Päť praktických doplnkov do auta, ktoré využijete na letných cestách

 

Leto sa pomaly, ale isto blíži a pre mnohých to znamená, že sa blíži čas, kedy nasadnú do svojho auta...

📅30.04.2023 0 1230x 👤PRclanky

Najzaujímavejšie miesta Nového Zélandu

 

Nový Zéland je fascinujúca krajina s krásnou prírodou a zaujímavou kultúrou. Nachádza sa na južnej po...

📅11.03.2023 0 1284x 👤admin
,