asfasdf ×

NázorObčana.sk

Chcete niekomu podarovať nezabudnuteľný zážitok? Niekoľko tipov pre inšpiráciu

 Aktuality

Sú ľudia, ktorí najradšej dostávajú materiálne darčeky, ale sú aj ľudia, ktorí si zo všetkého najviac cenia výnimočné zážitky. Ak sa chystáte obdarovať niekoho z tejto druhej skupiny, máme pre vás niekoľko tipov na skvelé zážitkové darčeky.

25 Marec
2023 18:07:23

Rýchla jazda, lezenie, či vyhliadkový let

Tento mesiac sa rozbehla nová sezóna F1ky a tak začneme niečím „tematickým“: jazdou na okruhu v skutočnom monoposte. Samozrejme, nepôjde o monopost F1, ale nižšej kategórie F4. To však neznamená, že by išlo o nejaký pomalý stroj, zrýchlenie z 0 na 100 km/h dosahuje už za 3,5 sekundy!

Ak má osoba, ktorú chcete obdarovať, rada prírodu a horskú turistiku, no ešte nikdy neskúsila lezenie na skalách, čo takto ju prekvapiť kurzom lezenia? Určené sú pre začiatočníkov, takže ide o darček vhodný pre širokú škálu ľudí.

Pre všetkých, ktorí nemajú strach z výšok a z lietania, odporúčame jedinečný vyhliadkový let lietadlom. V porovnaní s bežným letom, napríklad na dovolenku, je takto možné viac si vychutnať krásy krajiny.

Masáž, nezabudnuteľná večera alebo jazda na koni

Prišli vám predchádzajúce tipy viac zamerané na mužov? Tak teraz vám ešte dáme niekoľko takých,  ktoré zaujmú viac ženy, i keď pri zážitkových darčekoch nie je vždy jednoznačne možné určiť pohlavie, pre ktoré sú určené.

Vhodným darčekom pre ženy je napríklad masáž. Ponuka masáží je naozaj široká a tak ide o darček, ktorý je možné vo veľkej miere prispôsobiť. Výhodou je aj to, že takýto darček je možné absolvovať v akomkoľvek období roka.

Zážitkom pre partnerku môže byť aj luxusná večera v nejakej luxusnej reštaurácii. Zážitková gastronómia nie je ani u nás cudzím pojmom a mnohé reštaurácie vám dokážu pripraviť večeru, na ktorú vaša polovička nezabudne.

Posledným tipom na zážitkový darček tak trochu nadviažeme na ten prvý. Avšak tentokrát nepôjde o kone pod kapotou, ale tie skutočné. Vychádzka na koni, či kurz jazdy na koni sú vhodné pre všetkých, ktorí vždy túžili vyskúšať si túto netradičnejšiu formu aktívneho relaxu.

Zdroj obrázka:

Autor: David_Pastyka / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Revolučné zapojenie: Inovatívne marketingové stratégie v kasínovom priemysle

 

Odvetvie kasín v tradičnej kamennej podobe, ako aj v jeho rozrastajúcej sa online prítomnosti, sa výrazne...

📅30.01.2024 0 1174x 👤PRclanky
,