asfasdf ×

NázorObčana.sk

O magazíne

Vítame Vás v novom nezávislom internetovom magazíne o dianí na Slovensku, o ľuďoch a ich problémoch, radostiach a starostiach.

Náš - Váš magazín nie je bulvárny plátok, kde sa robia z kohokoľvek celebrity, kde vlastný názor nemá miesto. Sme tu pre Vás, občanov , ktorí chcú vyjadriť svoje postoje, názory, komentáre alebo sa len podeliť s úspechom, projektom či už v zahraničí alebo vo svojej malej obci.

Od teraz máte možnosť povedať a zverejniť do sveta čo si myslíte o dianí na Slovensku, o problémoch s ktorými sa stretávate každý deň, alebo sa môžete pochváliť čo dobré ste kde zažili, pripravujete. U nás môžete prezentovať svoje názory bez strachu z cenzúry, ohovárania. Sme nezávislý magazín, ktorého obsah tvoríte Vy, občania.

Píšte vlastné články, reagujte na staršie, na život ako taký, vkladajte komentáre - každý jeden občan má možnosť prispieť svojou troškou možno aj k zlepšeniu života tu na Slovensku.

Takže ako to vlastne funguje. V našom magazíne sa budú objavovať články nielen zo Slovenska, ktoré budú rozdelené do rôznych kategórií (Politika, Šport, Zdravie,...). Každý zaregistrovaný návštevník má možnosť napísať vlastný článok o dianí napr. v jeho kraji, o problémoch s ktorými sa stretol či už v práci alebo pri návšteve štátnych úradov, propagovať akciu na napr. hody v meste a to o dĺžke min. 1000 znakov s minimálne jednou fotkou. Propagovať je možné iba také akcie, ktoré sú pod záštitou miest, prípadne neziskových organizácií - bez reklamných odkazov.

Ako v každom magazíne a projekte aj u nás sú pravidlá. Nie sú vôbec rozšírne, hlavné a základné pravidlo, ktoré musia (naschváľ píšeme MUSIA) dodržiavať všetci prispievatelia do diskusií a autori článkov je:

Žiadne vulgarizmy, žiadna reklama!


Inak môžete písať o čomkoľvek (ak to, samozrejme, nebude porušovať platné zákony) čo Vás zaujalo v posledných dňoch, s čím ste sa stretli (pozitívne aj negatívne), čo sa udialo vo Vašom okolí alebo čo sa chystá, aký máte názor na dianie na Slovensku a pod.

A možno sa z Vás časom stane plnohodnotný redaktor... :-)

Príjemný deň praje redakcia internetového magazínu NázorObčana.sk.
,