asfasdf ×

NázorObčana.sk

Prečo sa oplatí kúpiť spotrebiče Miele?

 Aktuality

V súčasnosti je trh s domácimi spotrebičmi tak rozsiahly, že si vyberie každý bez ohľadu na to aké má požiadavky, či možnosti, čo sa týka rozpočtu. Pre tých, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu, je tu nemecká značka Miele.

31 Júl
2023 19:54:12

Extrémna životnosť a dokonalý dizajn

Miele prevyšuje svojich konkurentov už tým, že svoje produkty testuje na 20-ročnú životnosť. Kupovali ste si niekedy domáci spotrebič s tým, že očakávate takúto extrémnu životnosť? S Miele môžete.

Ak si teraz myslíte, že sú to len marketingové „ťahy“, tak máme pre vás jeden údaj, ktorý hovorí za všetky. Viac ako 90% zákazníkov v Nemecku sa k značke Miele vracia a odporúča ju aj svojim známym. A zrejme nemusíme hovoriť, že nemecký zákazník je náročný zákazník a len tak si ho nejaká značka nezíska.

V čom však spotrebiče Miele okrem dlhej životnosti vynikajú? Už od pohľadu zistíte, že si skutočne dávajú záležať na dizajne. Možno si poviete, že veď to je len detail. Možno máte pravdu, ale ak napríklad zariaďujete novú kuchyňu, určite chcete, aby aj po dizajnovej stránke bola naozaj na úrovni. Vtedy oceníte, že špičkové Miele chladničky a ďalšie kuchynské spotrebiče majú vzájomné zosúladený dizajn.

Energetická účinnosť, perfektný zákaznícky servis a komfortná obsluha

Spotrebiče Miele vynikajú aj v energetickej účinnosti, čo potvrdzujú rôzne nezávislé testy po celom svete. Vďačia za to rôznym inovatívnym funkciám, ktoré pri iných značkách nenájdete. Oceníte to tak v kuchyni ako aj pri praní v Miele práčke, či vysávaní s výkonným Miele vysávačom.

Nebudeme vám klamať. Aj napriek všetkým superlatívom sa môže stať, že aj Miele spotrebič sa pokazí. To však nemusí byť problém. Zákazníci v Nemecku opakovanie zvolili zákaznícku službu Miele za tú najlepšiu vo svojom odbore.

V neposlednom rade sa spotrebiče Miele vyznačujú komfortom pri ich obsluhe. Bez ohľadu na to, či ide o spotrebič ovládaný otočným voličom, decentným senzorom alebo dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, obsluha spotrebičov Miele je komfortná, jednoduchá a zábavná.

Zdroj obrázka:

Autor: hedgehog94 / Stock.adobe.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Pokazená práčka nemusí skončiť na zbernom dvore. Dajte ju opraviť

 

Prestala vám fungovať práčka? Čo s tým? Najjednoduchšie riešenie je ísť do najbližšej predajne s e...

📅28.02.2024 0 886x 👤PRclanky

Pokrok v solárnych technológiách

 

V oblasti solárnych technológií boli ohlásené nové vývojové kroky, ktoré by mohli zvýšiť účinnos...

📅24.01.2024 0 1142x 👤admin

Exoplanéta s vodnou parou

 

Astronómovia objavili exoplanétu s vodnou parou v atmosfére, čo naznačuje nové možnosti pre hľadanie m...

📅24.01.2024 0 877x 👤admin

Turecko vstupuje do vesmírneho veku

 

Prvý turecký astronaut na ISS...

📅23.01.2024 0 830x 👤admin
,