asfasdf ×

NázorObčana.sk

Videoreportáž: Valerij Pjakin o poslednom finálnom holokauste

 Aktuality

Podľa Valerija Pjakina židovstvo už nie je pre globálneho prediktora potrebné, teraz sa vraj orientuje na scientológov. No a posledný finálny holokaust Židov sa vraj udeje kvôli tomu, aby sa zakryla v zmena v globálnom riadení.

23 Jún
2016 21:13:50

 

Foto: YouTube

Ako sa to vlastne môže udiať?

- Bude to presne tak, ako keď likvidovali Srbov v Juhoslávii. Príprava na svetový holokaust sa už deje dlho, Irán uskutočňoval rôzne antisionistické konferencie... V spoločnosti sa neustále drží na ohni antisemitizmus, v poslednom čase sa hovorí, že antisemitizmus rastie aj v tolerantných štátoch...

Veľa sa má odohrať na Ukrajine. Žid Kolomojský pripravuje antisemitské opatrenia, žid Jaroš pripravuje antisemitské... Pri konflikte USA a Ruska sa ŠTÁT Izrael (nie niektorí izraelskí politici) stavajú za Rusko lebo vedia, že... nesmie tam dopustiť posledný finálny holokaust a musí ho tam zadusiť.

A čo časy 2. svetovej vojny?

 Obyčajná vec. Samotní židia majú pojem odrezávanie suchých konárov. Znamená to, že židovská kultúra sa pestuje len v židovskom prostredí. Kultúra, ktorá je ovplyvnená vydedencami, sa začína poľudšťovať. No a z pohľadu globálneho prediktora je to veľmi nebezpečné.

Okolie si začína uvedomovať, napr. že poľudštený žid trpí rovnako od židovského bankára, ako iný človek... a preto to bolo treba obrezať. No a v mene globálneho prediktora zrealizoval obrezanie suchých konárov Hitler.

„Dnes je dotastok informácií, že židia boli v koncentračných táboroch. Ale v akých koncentračných táboroch? Jedni žili v barakoch na likvidáciu a iní v pomerne komfortnej dedinke, čakali kedy ich repatriujú, povedzme do Izraela, Do Spojených štátov alebo ešte niekam...“ hovorí V. V. Pjakin a dodáva: „Tí, ktorí boli užitoční na globálne riadenie, tých zachraňovali. A tých druhých, ktorí boli nepotrební, tých vysielali na likvidáciu“.

Všetci vedia čosi o Varšavskom gete kde hladovali deti... Existuje však sovietsky fotograf Chaldej, ktorý fotil v tomto gete. Čo vidieť na snímkach? Dostatočne vykŕmeného muža, dostatočne vykŕmenú ženu, nijaké trpenie od hladu.

A pritom bývali v tom istom gete. V gete, kde nefungovali zákony 3. ríše, kde o všetkom rozhodovala miestna synagoga a židovská polícia, ktorá určovala kto bude žiť a kto bude zomierať.  

 Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 299x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1087x 👤eugenius

Katastrofa pre Ameriku, Čína zdvihla clá na automobily.

 

USA...

📅29.08.2019 0 557x 👤StanislavRegec

Poľské ministerstvo zahraničia považuje plynovod Severný prúd-2 za analógiu paktu Molotov - Ribbentrop

 

Plynovod Severný prúd-2 je skutočnou nočnou morou pre niektorých zaoceánskych a európskych politikov, a...

📅28.08.2019 0 741x 👤eugenius
,