asfasdf ×

NázorObčana.sk

Tanaj Čolchanov: „Kto nevie čo znamená ukrajinská agresia proti Rusku? De jure je to vojna!“

 Aktuality

„Rusko sa ocitlo na hranici obrovského konfliktu“, vyhlásil nezávislý expert, náboženský a spoločenský činiteľ Tanaj Čolchanov.

13 August
2016 20:00:27

 

Foto: Facebook

Podľa jeho slov – „pri každodennom zostrovaní bojovej činnosti v Donbase, dá sa s istotou povedať, že americký „ústredný výbor“ sa rozhodol odstrániť poistky a nasmerovať situáciu do neriaditeľnej vývrtky“.

„Neviem, či niekomu ešte treba vysvetľovať, čo znamená útok proti územiu suverénneho štátu, akým je Ruská federácia, vraždy vojakov RF pod prikrytím ťažkej vojenskej techniky a preniknutie diverzných skupín na územie Ruska. Pričom vôbec nie je dôležité, že Ukrajina vo vojne s Ruskom neobstojí. Nie je dôležité čo bude potom – príčina je potrebná. Ukrajinu všetci okašlú. To svetu treba predviesť Rusko ako nové  zlo. Vojna bude. Čoskoro. Zostali do nej mesiace, možno len týždne“, presvedčený je Čolchanov.

Expert je presvedčený, že udalosti sa budú rozvíjať synchrónne v rôznych regiónoch. „Čo to znamená pre Rusko?“, kladie si rečnícku otázku. „Iba to, že sme na hranici obrovského konfliktu. Naši ´partneri´ si už premysleli ako podpália Strednú Áziu, do konečného chaosu prevrátia Blízky východ a, samozrejme,  zorganizujú krvavé kúpele na Donbase. Pri tom – všetko bude zorganizované synchrónne.

Články, obviňujúce z toho Rusko, sú už s veľkou pravdepodobnosťou napísané, videopríbehy nakrútené (Samozrejme, že áno – toto mala aj v ČSĽA na starosť tzv. špeciálna propaganda, čiže podivné by bolo skôr, ak by to hotové nebolo – pozn. red.). Pre Donbas to znamená, že čoskoro sa rozpútajú pouličné boje a začne nová etapa vojny, akú doposiaľ niekto nepoznal. Bude to krutá a strašná etapa, akou si už prešli štáty kam bola demokracia prinesená v plnom objeme!“.

„No a k Minským dohodám. Teraz sa všetko podobá skôr na archaiku. Tieto dohody už neexistujú. Pod útokom yž nie je len „ruský svet“, pod útokom je územie Ruskej federácie. Spolu vstupujeme do nového sveta. Jeho vzduch už vonia napalmom a strelným prachom“, uzavrel Tanaj Čolchanov.

Podľa evrazia.org, srspol.sk

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1303x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1819x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1733x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1537x 👤eugenius
,